AI (Artificial Intelligence) (1.3.0) - en to ne translation catalogue (75 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Help text
ne: मद्दत जानकारी

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Explanation
ne: व्याख्या

en: Contains
ne: समावेश

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Details
ne: विस्तृत

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Info
ne: जानकारी

en: Results
ne: परिणाम

en: Index
ne: सूची

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: Bundle
ne: पोका

en: Choose language
ne: भाषा छान्नुहोस
