AI (Artificial Intelligence) (1.3.0) - en to sr translation catalogue (45 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Help text
sr: Помоћ

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: n/a
sr: нема

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Role
sr: Улога

en: Ignore
sr: Игнориши

en: String
sr: Стринг

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Provider
sr: Провајдер

en: Database name
sr: Назив базе података

en: Float
sr: С покретним зарезом

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Use default
sr: Подразумевано

en: Bundle
sr: Пакет

en: Choose language
sr: Изаберите језик
