AI (Artificial Intelligence) (1.3.1) - en to az translation catalogue (113 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Closed
az: Bağlıdır

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Read more
az: Ətraflı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Response
az: Cavab

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Variable
az: Dəyişən

en: Image
az: Şəkil

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: n/a
az: yox

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Roles
az: Rollar

en: Score
az: Hesab

en: Contains
az: Tərkibində

en: Add action
az: Fəaliyyət əlavə edin

en: Advanced
az: Əlavə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Details
az: Detallar

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Role
az: Rollar

en: Ignore
az: İqnor et

en: String
az: Mətn

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Provider
az: Provayder

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Exposed Filters
az: Açıq Filtrlər

en: Integer
az: Tam

en: Close
az: Bağlı

en: Database name
az: Verilənlər bazasının adı

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Query
az: Sorğu

en: Workflow
az: İş axını

en: Entity
az: Entiti

en: Info
az: Məlumat

en: Style
az: Stil

en: Session
az: Sessiya

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Translation status
az: Tərcümə statusu

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Index
az: İndeks

en: Values
az: Qiymətlər

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: About
az: Haqqında

en: not set
az: təyin olunmayıb

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Use default
az: Defolt istifadə edin

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Boolean
az: Məntiq

en: Bundle
az: Paket

en: Toolbar
az: Alətlər paneli

en: Source language
az: Mənbə dili

en: Remember
az: Yadda saxla

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Choose language
az: Dil seçin

en: Workflows
az: İş axınları

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən ad artıq istifadə olunur. Bu unikal olmalıdır.

en: Singular form
az: Tək forma

en: Plural form
az: Cəm forması

en: Entity reference
az: Entity istinadı

en: Additional resources
az: Əlavə resurslar

en: Translated string (@language)
az: Tərcümə edilmiş sətir (@language)

en: Update widget
az: Vidceti yeniləyin

en: Adding selection.
az: Seçim əlavə edilir.
