AI (Artificial Intelligence) (1.3.1) - en to ku translation catalogue (79 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Closed
ku: داخراوە

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Text
ku: دەق

en: n/a
ku: نییە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Explanation
ku: لێکدانەوە

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: configure
ku: سازبکە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Send
ku: بینێره‌

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: Role
ku: ڕۆل

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: Database name
ku: ناوی بنکه‌دراوه‌

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Info
ku: زانیاری

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Float
ku: ژمارەی کەرت

en: Index
ku: نوانە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Boolean
ku: بوولی

en: Translate Text
ku: دەق وەرگێڕە

en: Choose language
ku: زمانێک هه‌ڵبژێره
