AI (Artificial Intelligence) (1.3.1) - en to mn translation catalogue (63 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Closed
mn: Хаалттай

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Insert
mn: Оруулах

en: View
mn: Харах

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Text
mn: Текст

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Explanation
mn: Тайлбар

en: configure
mn: тохируулах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Send
mn: Илгээх

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Temperature
mn: Температур

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Database name
mn: Өгөгдлийн сангийн нэр

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Choose language
mn: Хэл сонгох
