AI (Artificial Intelligence) (1.3.1) - en to ms translation catalogue (80 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Closed
ms: Ditutup

en: List
ms: Senarai

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Read more
ms: Baca lagi

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Action
ms: Tindakan

en: Tags
ms: Tag

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: File
ms: Fail

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: Message
ms: Mesej

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: Variable
ms: Pemboleh ubah

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Help text
ms: Teks bantuan

en: Required
ms: Diperlukan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Taxonomy term
ms: Istilah taksonomi

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Text
ms: Teks

en: User
ms: Pengguna

en: Continue
ms: Teruskan

en: Error
ms: Ralat

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Roles
ms: Peranan

en: Score
ms: Skor

en: Filter
ms: Tapis

en: Explanation
ms: Penerangan

en: Contains
ms: Mengandungi

en: Add action
ms: Tambah aksi

en: configure
ms: konfigurasikan

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Details
ms: Butiran

en: Unlimited
ms: Tanpa had

en: Send
ms: Hantar

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Other
ms: Lain-lain

en: Role
ms: Peranan

en: String
ms: Rentetan

en: Maximum length
ms: Kepanjangan maksimum

en: Optional
ms: Berupa pilihan

en: Close
ms: Tutup

en: Database name
ms: Nama pangkalan data

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Workflow
ms: Alir kerja

en: Results
ms: Keputusan

en: Session
ms: Sesi

en: Float
ms: Apung

en: Index
ms: Indeks

en: Expand
ms: Kembangkan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: About
ms: Perihal

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Translate
ms: Terjemahkan

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: Machine-readable name
ms: Nama yang boleh dibaca oleh mesin.

en: Choose language
ms: Pilih bahasa

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ms: Nama yang boleh dibaca oleh mesin sudah digunakan. Ia mestilah unik.
