AI (Artificial Intelligence) (1.3.2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Insert
da: Indsæt

en: Error
da: Fejl

en: Score
da: Karakter

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Query
da: Forespørgsel

en: Documents
da: Dokumenter

en: cancel
da: fortryd

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: Machine name
da: Internt navn

en: Access denied.
da: Adgang nægtet.

en: - Select -
da: - Vælg -

en: You do not have any administrative items.
da: Du har ingen administrationselementer.

en: Processing...
da: Behandler...
