AI (Artificial Intelligence) (1.3.2) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Insert
es: Insertar

en: Score
es: Puntuación

en: Configuration
es: Configuración

en: Query
es: Consulta

en: Documents
es: Documentos

en: cancel
es: cancelar

en: Miscellaneous
es: Miscelánea

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Access denied.
es: Acceso denegado.

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: You do not have any administrative items.
es: No tiene ningún elemento administrativo.

en: Processing...
es: Procesando...
