AI (Artificial Intelligence) (1.3.2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: Insert
fr: Insérer

en: Error
fr: Erreur

en: Query
fr: Requête

en: cancel
fr: annuler

en: Miscellaneous
fr: Divers

en: Machine name
fr: Nom système

en: Access denied.
fr: Accès refusé.

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: You do not have any administrative items.
fr: Vous n'avez accès à aucune page d'administration.

en: Processing...
fr: En cours de traitement...

en: Box
fr: Boîte

en: Summarize
fr: Résumer

en: Score: @score
fr: Score : @score
