AI (Artificial Intelligence) (1.3.2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Insert
sk: Vložiť

en: Error
sk: Chyba

en: Score
sk: Skóre

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Query
sk: Dotaz

en: Documents
sk: Dokumenty

en: cancel
sk: zrušiť

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Access denied.
sk: Prístup zamietnutý.

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: You do not have any administrative items.
sk: Nenašli sa žiadne položky administrácie.

en: Processing...
sk: Spracovávame...
