AI (Artificial Intelligence) (1.3.2) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Insert
tr: Ekle

en: Error
tr: Hata

en: Score
tr: Puan

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Query
tr: Sorgu

en: Documents
tr: Belgeler

en: cancel
tr: iptal

en: Miscellaneous
tr: Çeşitli

en: Machine name
tr: Makine adı

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: You do not have any administrative items.
tr: Yönetebileceğiniz herhangi bir öğe bulunmuyor.

en: Processing...
tr: İşleniyor...
