AI Agents Debugger (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Save
ar: حفظ

en: Files
ar: الملفات

en: Error
ar: خطأ

en: Warning
ar: تحذير

en: Advanced
ar: متقدم

en: Send
ar: أرسل

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Debug
ar: تنقيح
