AI Alt Text Generator - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: unknown
ar: مجهول

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Message
ar: الرسالة

en: Image
ar: الصورة

en: ID
ar: المعرف ID

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: Not available
ar: غير متاح

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Language code
ar: رمز اللغة
