AI Alt Text Generator - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Language
fr: Langue

en: unknown
fr: inconnu

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: File not found.
fr: Fichier non trouvé.

en: API key
fr: Clé d'API

en: No items selected.
fr: Aucun élément sélectionné.

en: Not available
fr: Non disponible

en: Completed
fr: Terminé

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Unavailable
fr: Indisponible

en: Access denied.
fr: Accès refusé.

en: No items found.
fr: Aucun élément trouvé.

en: Progress
fr: Progression
