AI Alt Text Generator - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Message
lt: Žinutė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Unavailable
lt: Neįmanoma
