AI Audio Field (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: File
lt: Failas

en: Display
lt: Rodymas

en: Text
lt: Tekstas

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Model
lt: Modelis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinkta sub direktorija kur bus saugomi įkelti failai. Nei pradžioje nei pabaigoje nepalikite įžambių brukšnių.

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: @title (value @number)
lt: @title (reikšmė @number)
