AI Audio Field (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: File
sv: Fil

en: Display
sv: Visa

en: File name
sv: Filnamn

en: Model
sv: Modell

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Provider
sv: Leverantör

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ

en: File directory
sv: Filkatalog

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
sv: Välj var slutgiltiga filer skall lagras. Privat fillagring är avsevärt mer prestandakrävande än offentliga filer, men ger möjlighet till begränsad åtkomst till filer i detta fält.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
sv: Valbar underkatalog för den plats där filen kommer att lagras. Inkludera ej snedstreck i början eller slutet av katalognamnet.

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number

en: @title (value @number)
sv: @title (värde @number)
