AI Content Lifecycle (1.0.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Text format
ur: متن کی آرائش

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
