AI Content Lifecycle (1.0.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: Last checked
ar: أخر تحقق

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Pending
ar: معلّق

en: Results
ar: النتائج

en: Changed
ar: تم التغير

en: Text format
ar: تنسيق النص

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
