AI Content Lifecycle (1.0.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Edit
az: Dəyiş

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Text format
az: Mətn formatı
