AI Content Lifecycle (1.0.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Pending
lt: Laukiama

en: Results
lt: Rezultatai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
