AI Content Strategy (1.1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Categories
ar: التصنيفات

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
