AI powered Search Block (1.0.0-rc15) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Question
ar: السؤال

en: Score
ar: الدرجة

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Enter the terms you wish to search for.
ar: إدخال العبارات التي تريد البحث عنها.

en: Textarea
ar: منطقة نص
