AI powered Search Block (1.0.0-rc15) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Question
ru: Вопрос

en: Score
ru: Результат

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: 1 day
ru: 1 день

en: 1 year
ru: 1 год

en: Expires
ru: Истекает

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Block ID
ru: ID блока

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: Enter the terms you wish to search for.
ru: Введите ключевые слова для поиска.

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Source data
ru: Исходные данные

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Created by
ru: Автор

en: Created on
ru: Создано

en: Textarea
ru: Текстовая область

en: The ID of the block.
ru: ID этого блока

en: Stream
ru: Поток

en: Hello World
ru: Привет мир

en: -- Select --
ru: -- Выбор --

en: Rendered node
ru: Обработанный материал

en: Source database
ru: Исходная база данных
