AI powered Search Block (1.0.0-rc17) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Question
lt: Klausimas

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Created by
lt: Sukurė

en: Created on
lt: Sukurta

en: Textarea
lt: Teksto sritis
