AI powered Search Block (1.0.0-rc2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Score
az: Hesab
