AI translate (1.3.1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: File
ar: ملف

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Text
ar: نص

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Translation status
ar: حالة الترجمة

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Use default
ar: استعمال الافتراضي

en: Entity reference
ar: مرجع الكيان
