AI translate (1.3.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Text
lt: Tekstas

en: n/a
lt: n/d

en: Model
lt: Modelis

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Use default
lt: Naudoti numatytąjį

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė

en: Additional resources
lt: Papildomi šaltiniai
