AI Upgrade Assistant (0.1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (64 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Log
lt: Įrašas

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Current Version
lt: Dabartinė versija

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Created
lt: Sukurta

en: Points
lt: Taškai

en: Module
lt: Modulis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Count
lt: Skaičius

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Model
lt: Modelis

en: By
lt: Sukūrė

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: User data
lt: Naudotojo duomenys

en: Filters
lt: Filtrai

en: Duration
lt: Laikas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Pending
lt: Laukiama

en: views
lt: rodinys

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Log level
lt: Rašymo lygis

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: File paths
lt: Failo kelias

en: Expand
lt: Išplėsti

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Errors
lt: Klaidos

en: Started
lt: Pradėta

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Not writable
lt: Neįrašoma

en: Legend
lt: Legenda

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Forum topic
lt: Forumo tema

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: View changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Failure
lt: Nepavyko
