AI prompt engineering (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Changed
ar: تم التغير

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Data
ar: المعطيات

en: Display output
ar: عرض المخرجات

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
