AjaxBigPipe (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: disabled
he: מושבת

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
