AjaxBigPipe (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: disabled
az: söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri
