Akamai (8.x-3.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: URLs
ar: روابط

en: Domain
ar: النطاق

en: Other
ar: آخر

en: Last checked
ar: أخر تحقق

en: Key
ar: المفتاح
