Akamai (8.x-3.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Last checked
hy: Ստուգվել է
