Akamai (8.x-3.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Value
ja: 値

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: URLs
ja: URL

en: Domain
ja: ドメイン

en: Other
ja: その他

en: Last checked
ja: 最終確認日時

en: Key
ja: キー

en: Production
ja: 運用中

en: Access token
ja: アクセストークン
