Akamai (8.x-3.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Domain
lt: Domenas

en: Other
lt: Kiti

en: Key
lt: Raktas

en: Production
lt: Produkcija

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti
