Akismet (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Message
ne: सन्देश

en: User registration form
ne: प्रयोगकर्ता दर्ता फर्म

en: User contact form
ne: प्रयोगकर्ता सम्पर्क फर्म

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
