Alien alias (2.0.3) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: On
fa: روشن

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Off
fa: خاموش

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Other
fa: ساير

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Regular expression
fa: عبارت منظم

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Alias
fa: نام مستعار
