Alien alias (2.0.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: On
ur: آن

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں
