Alien alias (8.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (32 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Value
de: Wert

en: On
de: An

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Settings
de: Einstellungen

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: Page
de: Seite

en: Off
de: Aus

en: Authored by
de: Geschrieben von

en: Desc
de: Absteigend

en: Other
de: Weitere

en: IP Address
de: IP-Adresse

en: Sort by
de: Sortierung

en: Regular expression
de: Regulärer Ausdruck

en: Source
de: Quelle

en: id
de: ID

en: Changed
de: Geändert

en: Last changed
de: Zuletzt geändert

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Publishing status
de: Veröffentlichungsstatus

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Operations links
de: Aktionslinks

en: Asc
de: Aufsteigend

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.
