Alien alias (8.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Authored by
ne: लेखक

en: Source
ne: स्रोत

en: Alias
ne: उपनाम
