Alien alias (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: On
nl: Aan

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Other
nl: Andere

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Source
nl: Bron

en: id
nl: ID

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Last changed
nl: Laatst aangepast

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Asc
nl: Oplopend

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
