Alien alias (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: On
ro: Pornit

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Other
ro: Altele

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Regular expression
ro: Expresie regulată

en: Source
ro: Sursă

en: Changed
ro: Schimbat

en: Last changed
ro: Ultima actualizare

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
