Alien alias (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: On
az: Aktiv

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Other
az: Digər

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Sort by
az: Sırala

en: Regular expression
az: Müntəzəm ifadə

en: Source
az: Mənbə

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Last changed
az: Son dəyişdirilən

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Alias
az: Ləqəb

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
