Alien alias (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: On
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Other
lt: Kiti

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Source
lt: Šaltinis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Last changed
lt: Paskutini kartą keista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
