Alipay API (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Submit
it: Invia

en: Confirm
it: Conferma

en: Description
it: Descrizione

en: Payment
it: Pagamento

en: Complete
it: Completo

en: Order ID
it: ID ordine
