Alpha Numeric Glossary (Pagination) (1.0.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Link
lt: Nuoroda

en: Label
lt: Etiketė

en: Views
lt: Vaizdai

en: Path
lt: Kelias

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: All
lt: Visi

en: Attributes
lt: Požymiai

en: External
lt: Išorinis

en: Position
lt: Pozicija

en: Relationship
lt: Ryšys
