Alpha Numeric Glossary (Pagination) (1.0.4) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Link
fr: Lien

en: Label
fr: Libellé

en: Views
fr: Vues

en: Path
fr: Chemin

en: Before
fr: Avant

en: After
fr: Après

en: All
fr: Tout

en: Attributes
fr: Attributs

en: External
fr: Externe

en: Available tokens
fr: Jetons (tokens) disponibles

en: Case in path
fr: Casse dans les chemins

en: Wrapper
fr: Enveloppe (wrapper)

en: When printing the title and summary, how to transform the case of the filter value.
fr: Lors de l'affichage du titre et du résumé, comment transformer la casse de la valeur du filtre.

en: When printing URL paths, how to transform the case of the filter value.
fr: A l'affichage des chemins d'url, comment changer la casse de la valeur du filtre.
