Alpha Numeric Glossary (Pagination) (1.0.5) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Link
ar: رابط

en: Label
ar: التسمية

en: Views
ar: الرؤى

en: Path
ar: المسار

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: All
ar: الكل

en: Attributes
ar: سمات

en: External
ar: خارجي

en: Position
ar: الوضع

en: Case in path
ar: شكل الحروف في المسار
