ALTCHA (1.1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (89 entries)

en: Top
nl: Bovenaan

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Error
nl: Fout

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Off
nl: Uit

en: Footer
nl: Voet

en: Widget settings
nl: Widget instellingen

en: API Key
nl: API-sleutel

en: API key
nl: API-sleutel

en: Delay
nl: Vertraging

en: Expired
nl: Vervallen

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: Expire
nl: Vervallen

en: On page load
nl: Bij het laden van de pagina

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Auto
nl: Automatisch

en: Complexity
nl: Complexiteit

en: Verify
nl: Controleren

en: Verified
nl: Geverifieerd

en: Footer text
nl: Voettekst

en: Label text
nl: Labeltekst

en: Error text
nl: Fouttekst

en: Integration type
nl: Integratietype

en: Regenerate secret key
nl: Geheime sleutel opnieuw genereren

en: Hide logo
nl: Logo verbergen

en: The file at the specified location is not readable.
nl: Het bestand op de opgegeven locatie is niet leesbaar.

en: There is no file at the specified location.
nl: Er is geen bestand op de opgegeven locatie.

en: SaaS API key
nl: SaaS API-sleutel

en: Hide footer
nl: Verberg voettekst

en: ALTCHA SaaS needs API configuration to function properly.
nl: ALTCHA SaaS heeft API-configuratie nodig om goed te kunnen functioneren.

en: Configure it <a href=":altcha_settings_url">here</a>.
nl: U kunt het <a href=":altcha_settings_url">hier instellen</a>.

en: ALTCHA self-hosted needs a secret key to function properly.
nl: Zelf-gehoste ALTCHA heeft een geheime sleutel nodig om goed te kunnen functioneren.

en: Generate it <a href=":altcha_settings_url">here</a>.
nl: <a href=":altcha_settings_url">Genereer het hier</a>.

en: Provides a free, open-source Captcha alternative utilizing a proof-of-work mechanism to safeguard your website against spam and unwanted content.
nl: Biedt een gratis, open-source Captcha-alternatief dat gebruikmaakt van een proof-of-work mechanisme om uw website te beschermen tegen spam en ongewenste inhoud.

en: Administer ALTCHA configuration.
nl: ALTCHA-configuratie beheren.

en: Administer ALTCHA
nl: ALTCHA beheren

en: Administer ALTCHA settings.
nl: ALTCHA-instellingen beheren.

en: ALTCHA Challenge
nl: ALTCHA-uitdaging

en: ALTCHA Settings
nl: ALTCHA-instellingen

en: SaaS API region
nl: SaaS API-regio

en: Auto verification
nl: Automatische verificatie

en: Override ALTHCHA JS library
nl: ALTCHA JS-bibliotheek overschrijven

en: Floating enabled
nl: Zwevend ingeschakeld

en: Floating mode
nl: Zwevende modus

en: Floating anchor
nl: Zwevend anker

en: Floating offset
nl: Zwevende offset

en: Aria link label
nl: Aria link-label

en: Verifying
nl: Verifiëren

en: Wait alert
nl: Wachtwaarschuwing

en: Self-hosted
nl: Zelf gehost

en: Self-hosted settings
nl: Zelf gehoste-instellingen

en: SaaS API settings
nl: SaaS API-instellingen

en: API Region
nl: API-Regio

en: Choose the ALTCHA API region. More info can be found <a href="https://altcha.org/docs/api/regions" target="_blank">here</a>.
nl: Kies de ALTCHA API regio. <a href="https://altcha.org/docs/api/regions" target="_blank">Meer informatie vindt u hier</a>.

en: Automatically verify without user interaction.
nl: Automatisch verifiëren zonder tussenkomst van de gebruiker.

en: On form focus
nl: Bij formulier-focus

en: On form submit
nl: Bij formulier verzenden

en: Tweak the complexity to make the challenge easier or harder to solve. View the <a href="https://altcha.org/docs/complexity" target="_blank">ALTCHA docs</a>  for more information.
nl: Pas de complexiteit aan om de uitdaging makkelijker of moeilijker oplosbaar te maken. Bekijk de <a href="https://altcha.org/docs/complexity" target="_blank">ALTCHA documentatie</a> voor meer informatie.

en: Challenge expiration duration in milliseconds.
nl: Tijdsduur tot het verlopen van de uitdaging, in milliseconden.

en: Artificial delay in milliseconds before verification.
nl: Kunstmatige vertraging (in milliseconden) vóór de verificatie.

en: Override ALTCHA JS library
nl: ALTCHA JS-bibliotheek overschrijven

en: Override the ALTCHA JavaScript library with a CDN link or custom JavaScript file.
nl: Vervang de ALTCHA JavaScript bibliotheek met een CDN-koppeling of een eigen JavaScript bestand.

en: Path example: libraries/js/altcha.min.js
nl: Pad voorbeeld: libraries/js/altcha.min.js

en: The path may be absolute (e.g., %abs), relative to the drupal web root (e.g., %rel), or defined using a stream wrapper (e.g., %str).
nl: Het pad kan absoluut zijn (bijv. %abs), relatief ten opzichte van de Drupal-webroot (bijv. %rel), of gedefinieerd met behulp van een streamwrapper (bijv. %str).

en: Leave empty to use the default library included with the module.
nl: Laat leeg om de standaardbibliotheek te gebruiken die bij de module is inbegrepen.

en: Enable invisible captcha
nl: Onzichtbare captcha inschakelen

en: Enables ALTCHA floating UI. This feature is currently not supported on AJAX forms.
nl: Activeert de zwevende ALTCHA gebruikersinterface. Deze functie wordt momenteel niet ondersteund op AJAX formulieren.

en: CSS selector of the “anchor” to which the floating UI will be attached.
nl: CSS-selector van het 'anker' waaraan de zwevende gebruikersinterface wordt gekoppeld.

en: Y offset from the anchor element for the floating UI in pixels.
nl: Y-offset (verticale) afstand vanaf het ankerelement voor de zwevende interface (in pixels).

en: Hide the ALTCHA logo from display.
nl: Verberg het ALTCHA logo.

en: Hide the ALTCHA footer from display.
nl: Verberg de ALTCHA voettekst.

en: The provided URL must point to a JavaScript file.
nl: De opgegeven URL moet verwijzen naar een JavaScript bestand.

en: ✔ Secret key was successfully updated!
nl: ✔ De geheime sleutel is succesvol bijgewerkt!

en: ✗ Secret key could not be updated!
nl: ✔ De geheime sleutel kon niet bijgewerkt worden!

en: ✔ Secret key is configured
nl: ✔ De geheime sleutel is ingesteld

en: ✗ Secret key is not configured
nl: ✗ De geheime sleutel is niet ingesteld

en: Aria link label text
nl: Aria-link labeltekst

[ctx: altcha_placeholder]
en: Visit altcha.org
nl: Bezoek altcha.org

[ctx: altcha_placeholder]
en: Verification failed. Try again later.
nl: Verificatie mislukt. Probeer later opnieuw.

en: Expired text
nl: Verlopen-tekst

[ctx: altcha_placeholder]
en: Verification expired. Try again.
nl: Verificatie verlopen. Probeer het opnieuw.

[ctx: altcha_placeholder]
en: Protected by <a href="https://altcha.org" target="_blank" aria-label="Visit altcha.org">ALTCHA</a>
nl: Beschermd door <a href="https://altcha.org" target="_blank" aria-label=“Bezoek altcha.org">ALTCHA</a>

[ctx: altcha_placeholder]
en: I'm not a robot
nl: Ik ben geen robot

en: Verified text
nl: Geverifieerd-tekst

[ctx: altcha_placeholder]
en: Verified
nl: Geverifieerd

en: Verifying text
nl: Verifiëren-tekst

[ctx: altcha_placeholder]
en: Verifying...
nl: Verifiëren...

en: Wait alert text
nl: Wachtwaarschuwing-tekst

[ctx: altcha_placeholder]
en: Verifying... please wait.
nl: Verifiëren... even geduld.
